Okna a dveře

Okna GEALAN S 8000 IQ – ideální poměr kvality a ceny

Systém profilů S 8000 IQ je nový výrobek se stavební hloubkou 74 mm, který splňuje všechny požadavky na moderní okenní techniku. Díky 6-ti komorové konstrukci má vynikající tepelné izolační vlastnosti.

Poskytuje účinnou ochranu proti hluku, navozuje pocit bezpečí a pohodlí pří používání okna. Systém je navíc mimořádně stabilní díky silným ocelovým výztužím v zárubni i křídle. Pestrá paleta barev nabízí různé varianty povrchové úpravy. Abyste zabránili vzniku plísní, můžete dodatečně použít větrací systém. Velký a hladký povrch odvodňovací drážky usnadňuje údržbu. Výborné tepelné izolační vlastnosti pomáhají nejen snižovat náklady na topení, ale také aktivně přispívají k omezení emisí oxidu uhličitého. Profil má klasický tvar se zaoblenými hranami. Optimální tvar z hlediska materiálu chrání přírodní zdroje a životní prostředí.


Výhody:

 • Vynikající tepelná izolace díky 6-ti komorové konstrukci
 • Vynikající stabilita díky ocelovým výztužím v zárubni i křídle
 • Pestrá paleta barev nabízí různé varianty povrchové úpravy.
 • Z venkovní strany klasický tvar se zaoblenými hranami
 • Optimální tvar profilů z hlediska materiálu chrání přírodní zdroje a životní prostředí.
 • Velký a hladký povrch odvodňovací drážky usnadňuje údržbu.


Okna GEALAN S 9000 IQ

Pečlivě propracované konstrukční detaily kombinovaného systému S 9000 umožňují dosáhnout výtečného součinitele prostupu tepla v hodnotě Uw = 0,96 W/m2K. Šestikomorová struktura rámu a křídla je zárukou vysoké tepelné i zvukové izolace.

Nezbytnou stabilitu okna S 9000 zajišťují ocelové výztuže, které jsou navíc v rámu i křídle provedeny z jediného kusu. Inteligentní systém rozmístění těsnění ve 3 úrovních přispívá ke zvýšení tepelně izolačních vlastností. Zvýšená zasklívací lišta s výškou 26 mm a vyšší těsnicí profil zabraňují vzniku teplotních mostů na okraji trojskla a příznivě ovlivňují tepelně izolační vlastnosti. Dodatečné těsnění v odvodňovací drážce pod sklem účinně brání pronikání chladného venkovního vzduchu a příznivě ovlivňuje zvukové izolační vlastnosti. Díky inteligentnímu designu lze z kombi systému sestavovat elegantní a moderní okna. Nízké rámy a křídla umožňují vytvářet moderní velkoplošné prosklené plochy.


Výhody

 • Pečlivě propracované konstrukční detaily systému S 9000 umožňují dosáhnout výtečného součinitele prostupu tepla v hodnotě Uw = 0,96 W/m2K.
 • Šestikomorová struktura rámu a křídla zaručuje dobrou tepelnou i zvukovou izolaci.
 • Ocel zajišťuje nezbytnou stabilitu okna. Předností S 9000 jsou výztuže z jediného kusu oceli v rámu i křídle.
 • Ocelová tvarovka tvoří sedmou komoru v rámu a zajišťuje tak optimální vyváženost statiky a tepelné izolace.
 • Inteligentní systém uspořádání těsnění ve 3 úrovních přispívá ke zvýšené tepelné izolaci (křídlo je standardně vybaveno dorazovým těsněním).
 • Zvýšená zasklívací lišta s výškou 26 mm a vyšší těsnicí profil zabraňují vzniku teplotních mostů na okraji trojskla a příznivě ovlivňují tepelně izolační vlastnosti.
 • Dodatečné těsnění v odvodňovací drážce pod sklem účinně brání pronikání chladného venkovního vzduchu a příznivě ovlivňuje zvukové izolační vlastnosti.


DVEŘE - dodáváme a montujeme vchodové dveře v provedení PLAST,ŘEVO A HLINÍK

PVC dveřní profil GEALAN je postaven na základě oceňovaného okenního systému GEALAN 8000.

Vnitřní příčky jsou rozmístěny tak, aby bylo dosaženo co nejlepších statických vlastností. Jejich správné rozmístění umožnilo, že do profilu se stavební hloubkou 74 mm bylo možné namontovat až o 30 % pevnější ocel. Předfrézované výztuže navíc umožňují rychlou montáž zámku. Speciální držáky prahu spojují rám, vchodové dveře a práh do celistvé formy.

Dodatečnou tuhost zajišťují vhodné spojovací prvky v rozích křídel vchodových dveří. Do profilu lze namontovat všechna komerčně dostupná kování a uzavírací mechanismy.

DŘEVĚNÉ vstupní dveře jsou vizitkou každého domu. Zajišťují nám bezpečí, zároveň však musí bránit úniku tepla. V reakci na ohlasy zákazníků jsme připravili řadu variant na výběr.

Zakázku lze také přizpůsobit individuálním požadavkům klienta. Dokážeme zhotovit jakékoli dekorační prvky, které vtisknou dveřím jedinečný charakter.

HLINÍKOVÉ DVEŘE kdo chce jít s dobou, musí volit inovativní výrobky navržené pro ctižádostivé a nekompromisní investice. Nabízíme ty nejkvalitnější zámečnické prvky z hliníku. Využíváme zkušeností známých a uznávaných firem, jako jsou Ponzio, Aluprof či Pilkington, abychom mohli nabídnout výrobky s nejlepší pověstí na trhu i v zahraničí.